KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16152059
nr 1615 2059
Alain Jeanne
(f. 1945), Frankrike
Etsning, Ugglor. Signerad. Bildmått: 9x7,5 cm, yttermått inklusive ram: 30x26,5 cm
Alain Jeanne, fransk konstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:02:20
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr